بالا بردن استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی

بالا بردن: استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی 15500 فرزند ماهی ریگان

گت بلاگز کرمانشاه برگزاری یادواره شهید ریزه وندی

وی با بیان اینکه امثال شهید ریز وندی در بین شهدای کشور زیاد کم نیستند، خاطر نشان کرد: روحیه ورزشکاری این شهید والامقام از وی در بین همرزمانش یک اسوه و الگوی ت

برگزاری یادواره شهید ریزه وندی

به گزارش به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاهسردار داوود آذرنوش مدیر شرکت بسیج ورزشکاران کشور در این جلسه با ابراز خرسندی از اینکه یکی از شهیدان شاخص ورزش کشور در سال ۹۶ از استان کرمانشاه گزینش شده است هست، گفت: شهید ریزوندی از جمله شهدای ورزشکاری بود که اخلاق برایش در درجه اول اهمیت قرار داشت و از جمله ورزشکارانی بود که قبل از هر چیزی منش پهلوانی داشت.

وی با بیان اینکه امثال شهید ریز وندی در بین شهدای کشور زیاد کم نیستند، خاطر نشان کرد: روحیه ورزشکاری این شهید والامقام از وی در بین همرزمانش یک اسوه و الگوی تمام عیار ساخته بود.

سردار آذرنوش در ادامه تصریح کرد: چنین شهدای عزیزی که جان خود را جهت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی فدا کردند باید یاد و خاطره اشان به عالی ترین شکل ممکن گرامی داشته شود.

رئیس شرکت بسیج ورزشکاران کشور در ادامه افزود: به همین خاطر یادواره شهید والامقام داریوش ریزوندی نیز در مهرماه امسال که مصادف با سی و پنجمین سالگرد شهادت ایشان است در اسلام آبادغرب برگزار می شود.

برگزاری یادواره شهید ریزه وندی

وی گفت: جهت برگزاری هرچه باشکوهتر این یادواره به اعتباری در حدود ۳۰۰ میلیون تومان نیاز است که دستگاه های متولی نظیر شرکت بسیج ورزشکاران کشور، سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه، فدراسیون کشتی، اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، شهرداری و … جهت تامین هزینه ها باید همکاری کنند.

وی در آخر اظهار داشت: برگزاری هرچه بهتر یادواره شهید ریز وندی نیازمند همکاری و انسجام بین دستگاه های متفاوت است که ان شاالله این کار انجام خواهد گرفت.

شهید داریوش ریز وندی از قهرمانان کشتی کشوربود که در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۶۱، در منطقه سومار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/پ

وی با بیان اینکه امثال شهید ریز وندی در بین شهدای کشور زیاد کم نیستند، خاطر نشان کرد: روحیه ورزشکاری این شهید والامقام از وی در بین همرزمانش یک اسوه و الگوی ت

واژه های کلیدی: برگزاری | کرمانشاه | کرمانشاه | ورزشکاران | استان کرمان | کرمانشاه | برگزاری | یادواره

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog