بالا بردن استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی

بالا بردن: استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی 15500 فرزند ماهی ریگان

گت بلاگز ورزشی شماره حساب درست دادم، ولی پولی از نفت نگرفتم/ تعلل کمیته انضباطی جهت بازیکنان

دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: شماره حساب واقعی ام را در اختیار مسئولان کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دادم ولی

شماره حساب درست دادم، ولی پولی از نفت نگرفتم/ تعلل کمیته انضباطی جهت بازیکنان

میلاد فراهانی در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، راجع به آخرین اوضاع خود جهت بازی در لیگ برتر هفدهم اظهار داشت: از تیم تراکتورسازی تبریز پیشنهاد داشتم و حتی با مسئولان این کلوب مذاکره هم کردم ولی با توجه به محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات، این انتقال فراهم نشد.به هر حال باید دید در روزهای آتی چه اتفاقاتی رخ می دهد.

عبارات مهم : ایران
وی افزود: قراردادم با تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به اتمام رسیده ولی اگر اوضاع این کلوب از لحاظ مالی مناسب بشود و مبلغ قرارداد فصل گذشته ام در کنار پیش قرارداد لیگ هفدهم پرداخت شود، علاقه دارم در این تیم بمانم. هرچند بعید است پرسشها نفتی ها برطرف شود. از طرفی چند تیم دیگر هم پیشنهاد داده اند که از لحاظ مالی و همچنین کیفی نتوانستند انتظاراتم را برآورده کنند.

فراهانی راجع به پرداخت نشدن مطالباتش از سوی کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: متاسفانه با وجود گزینش عرفانیان به عنوان سرپرست کلوب نفت، هنوز این کلوب شرایط مناسبی ندارد و جهت پرداخت مطالباتمان با ما تماس نگرفته اند.

وی راجع به انتقادات علی دایی نسبت به کلوب نفت و اعتقاد وی به برده داری این کلوب اظهار داشت: دایی و بازیکنان نفت در فصل گذشته با زحمت فراوان این تیم را به قهرمانی جام حذفی رساندند. تا حدی به دایی حق می دهم که نسبت به اوضاع کلوب نفت گلایه کند آیا که شرایط این تیم به هم ریخته هست. البته از آنجایی که در جریان ریز پرسشها قرار ندارم،نمی توانم اظهارنظر خاصی داشته باشم.

فراهانی ادامه داد:حدود 280 میلیون از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران طلب دارم که این مبلغ حدود نصف مبلغ قراردادم با این تیم است.با این اوضاع از لحاظ مالی به مسئله می خورم.

دروازه بان فصل گذشته تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به اینکه بازیکنان خارجی علی رغم بازیکنان ایرانی با شکایت به فیفا به آسانی حق و حقوق خود را دریافت می کنند، تصریح کرد: متاسفانه تعلل کمیته انضباطی در برخورد با کلوب های بدهکار باعث شده است بازیکنان ایرانی دچار مسئله شوند.از پنج سال پیش، 300 میلیون از داماش گیلان طلب دارم.با توجه به تورم حساب کنید که این مبلغ تا چه اندازه می توانست به من کمک کند. از طرفی صبا قم هم 300 میلیون از مبلغ قراردادم را پرداخت نکرده هست. جهت دریافت این مطالبات شکایت کرده ام ولی مسئولان پیگیری های مورد نیاز را انجام نمی دهند. باورکنید میلیاردی پول گرفتن فوتبالیست ها درست نیست. جهت یک فصل 400 میلیون قرارداد می بندیم ولی شاید نیمی از این مبلغ را هم نگیریم.اگر کلوب ها به خوبی تعهدات خود را انجام می دادند، اوضاع ما از این رو به آن رو می شد. امیدوارم کمیته انضباطی شکل پیگیری به پرونده بازیکنان ایرانی را عوض کردن دهد تا ما هم به مطالبات مان برسیم.

فراهانی درمورد بیانات حسین قدوسی، سخنگوی کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران مبنی بر اینکه بعضی بازیکنان این تیم شماره حساب خود را اشتباه اعلام می کنند تا از این راه بتوانند از تیم نفت جدا شوند، گفت: من که شماره حساب واقعی خود را در اختیار کلوب نفت قرارداده ام ولی تاکنون هیچ پولی نگرفته ام. البته شاید کلوب قصد داشته با پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنانی که با این تیم قرارداد دارند، آن ها را حفظ کند. در کل امیدوارم با برطرف پرسشها نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به زودی پولم را دریافت کنم.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | ایرانی | فراهانی | قرارداد | بازیکنان | میلاد فراهانی | دروازه بان فصل گذشته تیم نفت تهران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog