بالا بردن استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی

بالا بردن: استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی 15500 فرزند ماهی ریگان

گت بلاگز وب‌گردی مشکلات فیت‌بیت تنها چند ماه پیش از رونمایی از ساعت هوشمندش

فیت‌بیت را می‌توان یکی از پیشگامان گجت‌های پوشیدنی دانست؛ ولی این شرکت تنها چند ماه پیش از رونمایی از ساعت هوشمندش با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند.

مشکلات فیت‌بیت تنها چند ماه پیش از رونمایی از ساعت هوشمندش

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان؛ تنها چند ماه پیش از رونمایی از ساعت هوشمند فیت‌بیت، چند کارمند که روی این ساعت کار می‌کردند، شرکت را ترک کرده‌اند و فیت‌بیت در راه‌اندازی اپ استور خود با مشکلاتی مواجه هست. این پرسشها ممکن است رونمایی از ساعت هوشمند فیت‌بیت را به خطر اندازد.

پس از آنکه محبوبیت دستبند‌های سلامتی این شرکت رو به کم کردن گذاشت، فیت‌بیت آینده خود را در ساعت‌های هوشمند می‌بیند. ولی ساعت‌های هوشمند معمولا با مجموعه‌ای از محصولات، سرویس‌ها و اپلیکیشن‌ها سازگار هستند تا بتوانند ابتدا کاربر را جذب کنند و سپس او را در مجموعه موردنظر زندانی کنند. گرچه ساعت هوشمند فیت‌بیت می‌تواند موسیقی پخش کند و پرداخت اینترنتی انجام دهد؛ ولی همکاری با اسپاتیفای به نتیجه‌ای نرسیده و پرسشها فنی بر سر راه راه‌اندازی اپ استور، بدان معنا است که ممکن است اپ استور در وقت رونمایی از ساعت هوشمند آماده نباشد. در عین حال،‌ بسیاری از توسعه‌دهندگان علاقه‌ای به توسعه اپلیکیشن جهت فیت‌بیت ندارند. دامیان مهرز، توسعه‌دهنده اپلیکیشن Evernote جهت ساعت هوشمند گیر اس سامسونگ می‌گوید:

من زیاد به توسعه جهت بازیگران عمده مانند اپل واچ و اندروید ور مشغول هستم. من می‌توانم به توسعه جهت فیت‌بیت هم فکر کنم؛ ولی زمانی که محصول خوب و تعداد کاربر کافی وجود داشته باشد. من فکر می‌کنم که پایه‌گذاری اعتماد چالش‌برانگیز باشد.
مهرز نیز همانند بسیاری از توسعه‌دهندگان، اعتقاد است که مسئله مهم این است که گجت‌های پوشیدنی هنوز فراگیر نشده‌اند و توسعه اپلیکیشن جهت آن‌ها چندان قانع‌کننده نیست.

مشکلات فیت‌بیت تنها چند ماه پیش از رونمایی از ساعت هوشمندش

در بیانیه‌ای که فیت‌بیت با ایمیل منتشر کرد، عنوان شده است است که توسعه اپلیکیشن‌ها و ساعت هوشمند بر طبق برنامه پیش می‌رود و هر گونه ادعایی در مورد چالش‌های این شرکت، شایعه خوانده شده است هست. این کمپانی اعتقاد است که می‌تواند در بازار موفق باشد.

ساعت هوشمند

بر اساس گزارش موسسه IDC، بازار جهانی گجت‌های پوشیدنی در سال ۲۰۱۷ رشد ۲۰ درصدی خواهد داشت و فروش آن‌ها به ۱۲۵.۵ میلیون گجت پوشیدنی می‌رسد. ساعت هوشمند فیت‌بیت تنها با اپل واچ مسابقه نخواهد کرد و باید با ده‌ها ساعت هوشمند اندروید نیز مسابقه کند. فیت‌بیت اخیرا عنوان برتر خود در گجت‌های پوشیدنی را از دست داد و از اپل و شیائومی عقب افتاد. سرمایه‌گذاران علاقه خود را به فیت بیت از دست داده‌اند و سهام این شرکت در ۱۲ ماه گذشته، ۵۵ درصد افت داشته هست. گرچه فیت‌بیت طرفداران خاص و سرسختی دارد، ولی تحلیلگران معتقدند که فیت‌بیت جهت کسب بازدیدکنندگان زیاد با مسئله مواجه خواهد بود.

در سال گذشته، فیت‌بیت جهت اینکه تلاش‌هایش جهت توسعه ساعت هوشمند را شدت ببخشد، شرکت پبل را خریداری کرد. توسعه‌دهندگان پبل هسته مهم تیم ساعت هوشمند فیت‌بیت در کالیفرنیا را تشکیل دادند، ولی بسیاری از آنان اکنون فیت‌بیت را ترک گفته‌اند.

فیت‌بیت را می‌توان یکی از پیشگامان گجت‌های پوشیدنی دانست؛ ولی این شرکت تنها چند ماه پیش از رونمایی از ساعت هوشمندش با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند.

ساعت هوشمند فیت‌بیت شبیه اپل واچ خواهد بود

ساعت هوشمند فیت‌بیت قیمتی کمتر از ۳۰۰ دلار خواهد داشت و به جای استفاده از اندروید ور از سیستم عامل اختصاصی مشابه سیستم عاملی که پبل در ساعت‌هایش استفاده می‌کرد، بهره می‌برد. اگر فیت‌بیت از اندروید ور استفاده می‌کرد، می‌توانست به اکوسیستمی عظیم از اپلیکیشن‌ها و توسعه‌دهندگان دست یابد؛ ولی فیت‌بیت تصمیم گرفته است که سیستم عامل خودش را توسعه دهد و ممکن است پشتیبانی توسعه‌دهندگان را کسب نکند.

فیت‌بیت رابطه عمیق پبل با توسعه‌دهندگان را دلیلی جهت خرید این شرکت و حقوق مالکیت معنوی آن عنوان کرد. ولی منابع آگاه معتقدند فیت‌بیت تلاشی جهت گسترش این رابطه انجام نداده هست. فیت‌بیت جهت اینکه بتواند در آینده توسعه‌دهندگان را به سمت خود جذب کند، اجازه خواهد داد تا توسعه‌دهندگان با استفاده از جاوا اسکریپت اپلیکیشن‌های خود را توسعه دهند.

برنامه فیت‌بیت این است که از استاندارد صنعت گجت‌های پوشیدنی استفاده کند و اپ استور خود را در گوشی‌های اندروید و آیفون قرار دهد. بازدیدکنندگان اپلیکیشن‌ها را روی گوشی خود دانلود می‌کنند و سپس با استفاده از بلوتوث به ساعت هوشمند فیت‌بیت متصل می‌شوند. گرچه اپ استور فیت‌بیت مشکلاتی دارد، ولی ممکن است جهت وقت رونمایی ساعت هوشمند آماده باشد.

پس از آنکه گفتگو‌های فیت‌بیت با اسپاتیفای جهت همکاری به نتیجه‌ای نینجامید، فیت‌بیت به پاندورا روی آورد. اگر توافق با استیفای به نتیجه می‌رسید، می‌شد آن را کودتایی جهت فیت‌بیت عنوان کرد. در عوض، فیت‌بیت تصمیم گرفته است به شرکتی روی آورد که خود دچار پرسشها عدیده هست. بازدیدکنندگان قادر خواهند بود با استفاده از پاندورا موسیقی را روی ساعت هوشمند فیت‌بیت استریم کنند. پاندورا و اسپاتیفای از اظهارنظر در این زمینه خودداری کرده‌اند.

در درون فیت‌بیت، شک‌های زیادی نسبت به ساعت هوشمند وجود دارد. ساعت هوشمند فیت‌بیت تنها یک اندازه خواهد داشت و نمایشگر آن همانند اپل واچ مربعی خواهد بود. بعضی از کسانی که در حال کار روی این ساعت هستند، معتقدند که کیفیت چندانی ندارد و بعضی دیگر معتقدند که فیت‌بیت نباید هیچگاه این پروژه را شروع می‌کرد. یکی از این افراد می‌گوید.آن‌ها در حال ساخت چیزی هستند که مردم اعتقاد درونی به آن ندارند. با این کار، آن‌ها واپسگرایانه و ارتجاعی عمل می‌کنند نه استراتژیک.
فیت‌بیت آینده خود را به ساعت هوشمند گره نزده هست. مهندسان این شرکت در حال کار روی دستبند‌های سلامتی محبوب Charge و Blaze جهت سال آینده هستند. این شرکت همچنین در حال کار روی نسخه‌ای از ترازوی خود است که مجهز به بلوتوث و قادر به ارتباط با گوشی هوشمند است.

مشکلات فیت‌بیت تنها چند ماه پیش از رونمایی از ساعت هوشمندش

بنا بر اعلام منابع آگاه، فیت‌بیت قصد داشت در بهار امسال ساعت هوشمند خود را روانه بازار کند؛ ولی بروز پرسشها متفاوت باعث شد رونمایی از ساعت هوشمند تا پاییز به تعویق بیفتد. این بدان معنا است که وقت رونمایی با وقت رونمایی نسخه تازه اپل واچ همزمان خواهد شد. یکی از منابع آگاه می‌گوید:

این ساعت قرار بود با نسخه دوم اپل واچ مسابقه کند؛ ولی زمانی که رونمایی می‌شود باید با نسخه سوم اپل واچ مسابقه کند.

منبع:زومیت

انتهای پیام/

فیت‌بیت را می‌توان یکی از پیشگامان گجت‌های پوشیدنی دانست؛ ولی این شرکت تنها چند ماه پیش از رونمایی از ساعت هوشمندش با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند.

واژه های کلیدی: هوشمند | رونمایی | اپ استور | استفاده | اندروید | اپلیکیشن | گوشی هوشمند | ساعت هوشمند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog