بالا بردن استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی

بالا بردن: استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی 15500 فرزند ماهی ریگان

گت بلاگز وب‌گردی توطئه جهت قتل شوهر

عاملان جنایت آتشین پارک گمبوعه که یک زن و دو مرد بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

توطئه جهت قتل شوهر

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، علی بیرانوند دادستان شهرستان حمیدیه روز جمعه در مورد چگونگی این اتفاق را تشریح کرد و گفت: در تاریخ 10 اسفند ماه سال گذشته یک فقره آتش سوزی خودروی پژو 405 در پارک گمبوعه این شهرستان گزارش که بلا فاصله ماموران آتش نشانی و سایر امداد رسان به این پارک اعزام شدند.

عبارات مهم : تحقیقات
وی گفت: در حین اطفاء حریق ماموران متوجه یک جنازه در صندوق عقب ماشین شدند که مراتب به این دادستانی اعلام شد.

دادستان حمیدیه اظهار کرد: با تدابیر کارشناسی قضائی محرز بودن به قتل رسیدن فرد یافت شده است در صندوق عقب قطعی شد و تحقیقات بلافاصله شروع گردید.

بیرانوند اظهار کرد: هر چند عوامل این اتفاق تلاش کرده بودند که ردی از خود به جای نگذارند ولی با تیزبینی عوامل قضائی و انتظامی در همان ساعات اولیه عوامل آن شناسائی شدند.

وی گفت: همسر مقتول به عنوان نخستین مظنون بلافاصله دستگیر شد که هر گونه ارتباط با قتل همسرش را انکار کرد ولی در ادامه تحقیقات مشخص شد که وی نیز در این قتل نقش داشته هست.

دادستان حمیدیه گفت: در ادامه، دستورات مورد نیاز و تحقیقات پیچیده قضائی انجام که مشخص شد همسر وی به همراه سه نفر اقدام به قتل کرده و جهت گم کردن رد جنایت جنازه مقتول را در صندوق عقب ماشینش قرار داده و با انتقال به پارک گمبوعه اقدام به آتش زدن ماشین کردند.
وی ادامه داد: در بررسیهای اولیه مشخص شد که مقتول چندین ساعت قبل از آتش سوزی به قتل رسیده و تنها جهت گم کردن رد جنایت آن را به این پارک انتقال داده اند.

وی اضافه کرد: در ادامه کار کارشناسی سه همدست همسر مقتول شناسائی و تلاش جهت دستگیری آنان شروع شد که به علت عوض کردن محل اختفای خود وقت دستگیری آنان به تاخیر افتاد.

وی گفت: افراد شناسائی شده است که تلاش کردند رد خود را از پلیس گم کنند ولی از رصد کارآگاهان خارج نشدند و بالاخره سه نفر یاد شده است روز گذشته در مشهد غافلگیر و دستگیر شدند.

دادستان حمیدیه ضمن تقدیر از عوامل انتظامی و قضائی شهرستان مشهد اضافه کرد: این سه متهم دستگیر شده است به قتل فرد یاد شده است اعتراف کرده و انگیزه این کار را شخصی و اختلاف اعلام کردند.

بیرانوند گفت: مقتول که ساکن اهواز بود اهل یکی از استانهای همجوار خوزستان بوده و قاتلین نیز غیر بومی بودند و تنها به علت خلوت بودن پارک گمبوعه جنایت خود را به این پارک کشانده بودند.

وی در آخر تاکید کرد این دادستانی با هر گونه عوامل نا امنی که آرامش جامعه را مختل می کند به شدت برخورد خواهد کرد و اجازه نخواهد دادن که روح و روان مردم جریحه دار شود.

حمیدیه یکی از شهرستانهای استان خوزستان است که در 20 کیلومتری غرب اهواز واقع شده است است و پارک جنگلی گمبوعه نیز در 5 کیلومتری شرق حمیدیه قرار گرفته هست.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تحقیقات | بیرانوند | قتل همسر | قتل | آتش سوزی | پژو405 | پلیس |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog