بالا بردن استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی

بالا بردن: استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی 15500 فرزند ماهی ریگان

گت بلاگز بین‌الملل در «جنگ اطلاعاتی» غرب شرکت نخواهیم کرد / روسیه

مسکو در تصویر العمل به گزارشهای رسانه ها اعلام کرد در «جنگ اطلاعاتی» غرب شرکت نخواهد کرد.

در «جنگ اطلاعاتی» غرب شرکت نخواهیم کرد / روسیه

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از اسپوتنیک، «ماریا زاخاروا» سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در جریان «همایش بین المللی اقتصاد» در شهر سنت پترزبورگ منشتر شدن بیانیه ای اعلام کرد که روسیه در تصویر العمل به گزارشهای دروغین رسانه های غربی، در «جنگ اطلاعاتی» غرب و نشر اخبار جعلی شرکت نخواهد کرد.

عبارات مهم : اخبار
این دیپلمات روسیه ضمن مقایسه جنگ اطلاعاتی با جنگ هسته ای گفت که «پیروزی در یک جنگ هسته ای غیرممکن است».

وی در ادامه گفت: «پیروزی در یک جنگ اطلاعاتی نیز غیرممکن هست، چون این جنگ مردم عادی را متأثر می سازد و به وضعیتی منجر می شود که مردم را از رسانه های مرسوم دور و به جستجو جهت یافتن منابع خبری جایگزین ترغیب می کند».

گفتنی است که وزیر خارجه روسیه به طور مکرر گزارشات رسانه های غربی را که تلاش در اهریمن جلوه دادن روسیه به هر شکل ممکن دارند، رد کرده هست. در همین راستا، وزارت امور خارجه روسیه در صفحه رسمی خود بخشی خاص به «اخبار جعلی» رسانه های غربی در مورد روسیه تخصیص داده شده است داده است.

در مقابل، غرب نیز بطور مکرر رسانه های روسیه را به نشر اطلاعات کذب متهم می کند. این در حالی است که «امانوئل ماکرون» مدیر جمهور فرانسه دوشنبه گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی یکسان با «ولادیمیر پوتین» همتای روسی خود گفت که به کارکنان خبرگزاریهای «راشا تودی» و «اسپوتنیک» اجازه نداد تا رقابتهای انتخاباتی وی را پوشش دهند؛ لیکن به زعم وی، «این رسانه ها دروغ می گویند و به نشر اکاذیب می پردازند».

«سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه در تصویر العمل به سخنان مدیر جمهور فرانسه گفت که این بیانات بخشی از «کمپین ضد روسیه» کشورهای غربی است و تأکید کرد که این گونه بیانات نادرست و ناموجه هستند.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اخبار | تصویر | روسیه | فرانسه | رسانه ها | رسانه های غربی | وزارت امور خارجه | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog