بالا بردن استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی

بالا بردن: استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی 15500 فرزند ماهی ریگان

گت بلاگز اقتصادی جدول ، پیش بینی بارش باران و وزش باد در بعضی مناطق کشور+ پایتخت کشور عزیزمان ایران نیمه ابری

براساس تحلیل داده‌های هواشناسی امروز رگبار پراکنده باران و وزش باد در دامنه‌های البرز، در بعضی نقاط شمال غرب و شرق و مرکز کشور رخ خواهد داد.

جدول ، پیش بینی بارش باران و وزش باد در بعضی مناطق کشور+ پایتخت کشور عزیزمان ایران نیمه ابری

به گزارش خبرنگار راه و شهرسازیگروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، براساس تحلیل داده های هواشناسی و نقشه های پیش یابی امروز با گذر متناوب امواج جو از کشور و همراهی آنها با جریانات گرم و مرطوب جنوبی در غرب، جنوب، جنوب غرب، شمال شرق کشور و دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی آینده نگری می شود، همچنین رگبار پراکنده باران و وزش باد در دامنه های البرز، در بعضی نقاط شمال غرب و شرق و مرکز کشور رخ خواهد داد .
همچنین بعدازظهر یکشنبه در مناطق شرق و جنوب شرق ضمن رشد ابر و بارشهای رگباری همراه با رعدوبرق، وزش باد شدید و گردوخاک نیز آینده نگری می شود.

عبارات مهم : دوشنبه

روز دوشنبه بارش در مناطق فوق ادامه داشته که به تدریج از بعدازظهر، سامانه بارشی از غرب عبور کرده و در نیمه شرقی کشور فعال خواهد بود و باعث بارشهای پراکنده در نیمه شرقی خواهد شد.
روز سه شنبه بارشهای پراکنده در بخشهای جنوب شرق، شمال شرق و شرق کشور و وزش باد شدید در دامنه های جنوبی البرز آینده نگری می شود. شدت بارش روز یکشنبه در جنوب اصفهان، کهکیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری، جنوب لرستان و شمال فارس و روز دوشنبه نیز در کهکیلویه و بویر احمد، چهار محال وبختیاری، جنوب لرستان خواهد بود.
از روز امروز تا اواسط هفته جاری جهت اکثر نقاط کشور دما زیاد کردن می یابد که در روزهای یکشنبه و دوشنبه و سه شنبه به علت وزش باد شدید جنوبی، دمای هوا در نوار شمالی کشور بخصوص در استان های گیلان و اردبیل زیاد کردن بیشتری خواهد داشت و شدت وزش باد از آخرهای وقت یکشنبه تا اواسط روز دوشنبه زیاد خواهد بود.
لازم به ذکر است روز دوشنبه مناطق شمال غرب کشور وزش باد شدید خواهند داشت.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: دوشنبه | آب و هوا | هواشناسی | بارش | رعدوبرق | ابرناکی | وزش باد | برف

جدول ، پیش بینی بارش باران و وزش باد در بعضی مناطق کشور+ پایتخت کشور عزیزمان ایران نیمه ابری

جدول ، پیش بینی بارش باران و وزش باد در بعضی مناطق کشور+ پایتخت کشور عزیزمان ایران نیمه ابری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog