بالا بردن استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی

بالا بردن: استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی 15500 فرزند ماهی ریگان

گت بلاگز اصفهان ساخت 4 منزل مسکونی روستایی در نطنز

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نطنز گفت: در جهت مأموریت بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز، عملیات ساخت 4 واحد مسکونی روستایی در حال انجام هست.

ساخت 4 منزل مسکونی روستایی در نطنز

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حسین آقادوستی امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: یکی از مأموریت های مهم بسیج در حوزه بسیج سازندگی و توجه خاص به منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی کارآفرین هست.

وی افزود: اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی با ایجاد کارگاه های کوچک و زودبازده به منظور زیاد کردن تولید و ایجاد امنیت غذایی و ایجاد فعالیت های صنایع تبدیلی و نیز کمک به ایجاد اشتغال در جامعه همواره مورد تأکید بسیج سازندگی بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نطنز تصریح کرد: سپاه از آنجایی که نگهبان دستاوردهای انقلاب هست، در حوزه های بهداشتی و محرومیت زدایی در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به مشکلاتی که امروز در روستاها در موضوعاتی چون اشتغال زایی و مهاجرت وجود دارد دولت و مسؤولان مورد نیاز است که در برطرف مسئله بیکاری وارد عمل شوند.

ساخت 4 منزل مسکونی روستایی در نطنز

آقادوستی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه رسالت بزرگ پاسداری از انقلاب بر عهده سپاه هست، سپاه پاسداران بر خود مورد نیاز می داند تا در عرصه های محرومیت زدایی وارد شود.

وی در آخر گفت: در این راستا با توجه به مأموریت محوله در خصوص طرح های محرومیت زدایی در حاشیه های کویری در شهرستان، معاونت بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز اقدام به ساخت 4 منزل مسکونی با همکاری کمیته امداد امام خمین (ره) و شورای روستای متین آباد کرده هست؛ در تابستان گذشته مرمت منزل محرومان در روستای طامه و هنجن از بخش مرکزی به وسیله گروه های جهادی انجام شد.

عبارات مهم : اقتصاد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نطنز گفت: در جهت مأموریت بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز، عملیات ساخت 4 واحد مسکونی روستایی در حال انجام هست.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اقتصاد | انقلاب | منزل مسکونی | اصفهان | ساخت منزل مسکونی روستایی | در نطنز |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog