بالا بردن استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی

بالا بردن: استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی 15500 فرزند ماهی ریگان

گزارش AFC از شفر و بازگرداندن استقلال به روزهای اوج

سایت AFC در گزارشی ضمن تمجید از وینفرد شفر نوشت این مربی می تواند روزهای درخشان را به استقلال بازگرداند. گزارش AFC از شفر و بازگرداندن است..

ادامه مطلب

ناگفته‌هایی راجع به زخمی که مثل خوره به روز فوتبال ملی این روزها افتاده

انتقادها از تیم ملی و بازی‌های دوستانه همچنان ادامه دارد و این بار ماجرا بازی با لیتوانی است!  ناگفته هایی راجع به زخمی که مثل خوره به روز فوتبا..

ادامه مطلب

دستور روحانی جهت حضور زنان در دربی 86

حسن روحانی، رییس جمهور به وزیر ورزش دستور داد شرایط حضور بانوان در بازی شهرآورد پایتخت کشور عزیزمان ایران را فراهم کند. دستور روحانی جهت حضور زنان..

ادامه مطلب

به دنبال مهاجم خارجی هستیم/ دنبال حاشیه جهت استقلال نباشید! ، معاون ورزشی کلوب استقلال

معاون ورزشی کلوب استقلال گفت: به دنبال جذب یک مهاجم خارجی خوب جهت استقلال هستیم. معاون ورزشی کلوب استقلال: به دنبال مهاجم خارجی هستیم/ دنب..

ادامه مطلب

ایران در میزبانی جام جهانی قطر به دوحه کمک می‌کند

ایران خود را جهت برای کمک به میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آماده می کند. این کشور در حال انجام مذاکرات اولیه ای با قطر جهت بر عهده گرفتن بعضی از وظایف میز..

ادامه مطلب

روسیه شگفتی ساز جام جهانی می شود / لورن بلان

کاپیتان پیشین تیم ملی فرانسه و سرمربی پیشین پاری سن ژرمن اعتقاد است روسیه توانایی شگفتی‌سازی در جام جهانی را دارد. لورن بلان: روسیه شگفتی..

ادامه مطلب

وظیفه‌ام بود به علی دایی سلام کنم ، نفت از آسیا از بین بردن نشده است

سرمربی تیم فوتبال نفت با بیان اینکه این تیم با ادامه غلط های داوری به دسته اول سقوط می‌کند، گفت: نفت از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن نشده و روی این ..

ادامه مطلب

بازیکن پیشین استقلال، پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران درگذشت

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بعد از تحمل یک دوره طولانی بیماری شامگاه پنجشنبه در سن ۷۵ سالگی به دیار باقی شتافت. بازیکن پیشین استق..

ادامه مطلب

افزایش کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر به مرحله بعدی جام حذفی

تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر با پیروزی برابر گل ابریشم پایتخت کشور عزیزمان ایران به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی افزایش کرد. افزایش کشور ع..

ادامه مطلب

هاینکس سرمربی بایرن مونیخ شد

به گزارش ایسنا و به نقل از یورو اسپورت، کلوب بایرن مونیخ اعلام کرد یوپ هاینکس سرمربی تازه این تیم هست. سرمربی آلمانی که پیش از این هدایت بایرن را بر عهد..

ادامه مطلب