بالا بردن استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی

بالا بردن: استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی 15500 فرزند ماهی ریگان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری یکی از نخستین قربانیان انتشار تصویرهای شخصی در کشور هستم / قشنگ بروفه

زیبا بروفه یکی از بازیگران آشنا شده است سینما و تلویزیون است که در اواخردهه۷۰ و اوایل دهه۸۰ به شهرت زیادی دست یافت، ولی در سال‌های بعد دچار حواشی شد. البته بعد

یکی از نخستین قربانیان انتشار تصویرهای شخصی در کشور هستم / قشنگ بروفه

قشنگ بروفه: یکی از نخستین قربانیان انتشار تصویرهای شخصی در کشور هستم

عبارات مهم : ممنوع

زیبا بروفه یکی از بازیگران آشنا شده است سینما و تلویزیون است که در اواخردهه۷۰ و اوایل دهه۸۰ به شهرت زیادی دست یافت، ولی در سال های بعد دچار حواشی شد. البته بعد از آن حواشی و دوری مقطعی از بازیگری، بروفه بازهم این حرفه را تا به امروز ادامه داده است.

به گزارش صبح نو، قشنگ بروفه با ایفای نقش در فیلم «شب روباه» به کارگردانی آقای همایون اسعدیان، وارد حرفه بازیگری شد.

او با بازی در سریال «مجید دلبندم» به شهرت فراوانی رسید و بعد از چند فیلم و سریال ناگهان حضورش در بازیگری بسیار کم شد. با قشنگ برفه به منظور صحبت راجع به حواشی گذشته اش و هم چنین فعالیت های این روزهایش گفت وگویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید.

این روزها در سینما و تلویزیون کم پیدا شده است اید؟!
چرا اتفاقاً هستم! آخرین کارم سریال «هاتف» بود که در مهرماه و در ایام ماه محرم از تلویزیون پخش شد. بعد از این سریال باردار شدم و اخیراً نتوانستم کار زیادی قبول کنم. فرزندم الان دوماهه است و طبیعتاً این مدت را با فرزندم گذرانده ام.

شما از معدود بازیگرانی هستید که مقطعی درحد ستاره مطرح شدید ولی ناگهان روند رشدتان را ادامه ندادید؛ علتش چه بود؟
واقعیتش این است من در دوره ای، همزمان سه فیلم سینمایی به روی پرده سینماها داشتم. ولی در اوج فعالیتم ممنوع الکار شدم. به علت انتشاربخش هایی از فیلم عروسی ام این اتفاق افتاد.

فکر نمی کنید بی احتیاطی خودتان عامل این اتفاق شد؟
در آن وقت به ندرت گوشی تلفن همراه وجود داشت و حتی آنهایی هم که داشتند تحویل گرفتیم. در وقت ازدواجم کسی مرا نمی شناخت. آن فیلم هم مشمول بر ۱۰دقیقه تصویری بود که در هارد رایانه دوستمان جا مانده بود و با دسترسی به آن ۱۰دقیقه این اتفاق افتاد.

شما یکی از نخستین قربانیان انتشار تصویرهای شخصی در کشور هستید!
بله همین طور هست. تنها علت دوری ام از بازیگری همین عنوان بود. هنگامی که چهار سال انواع پروژه ها را به شما پیشنهاد بدهند و شما بگویی کار نمی کنم طبیعی است که به مرور کمرنگ می شوی.

به شما رسماً گفته بودند که ممنوع الکارید؟
بله رسماً گفته بودند که اجازه کار ندارم.

متأسفانه من نخستین نفری بودم که این اتفاق برایم رخ داد و اگر امروز این مسئله جهت کسی به وجود بیاید مطمئن باشید ممنوع الکارش نمی کنند. بعد از من جهت دیگران مواردی رخ داد که صرفاً با یک تذکر حل شد. جهت من این اتفاق زمانی افتاد که سنم کم بود و واقعاً ترسیدم. در روحیه من تأثیر بدی گذاشت.

آیا این اتفاق با توجه به وقت اوج فعالیت شما عمدی نبود؟
نه! مطمئنم که عمدی درکار نبوده هست. بعد ازاین اتفاق من دیگر پایم را درهیچ مهمانی نگذاشتم. آن قدر برایم حساس شده است بود که هیچ مراسمی نمی رفتم و فقط هدیه ام را برایشان ارسال می کردم. به نظرم هیچ عمدی درکار نبوده ولی متأسفانه همین قضیه در روحیه ام تأثیر بسیار بدی گذاشت. چهار سال را مطلقاً اجازه کار نداشتم و چهار سال بعد را به صورت مشروط یعنی صرفاً بازی در نقش های دو و سه اجازه داشتم که خودم نخواستم انجام دهم.

بعداً چگونه این شرایط را مدیریت کردید؟
بعد از آن دیگر حال خوشی جهت ادامه بازیگری نداشتم. درمقطعی گفتند که بیا برنامه تلویزیونی را اجرا کن و ما هم ممنوع الکاری ات را برطرف می کنیم ولی من گفتم که علاقه ای به این کار ندارم چون مجری نیستم. جهت کسی که زمانی اوجی را داشته و مدتی کلاً نبوده هست، بازگشتش شبیه یک شروع دوباره خواهد بود.

نقش های مهم پیشنهاد می شد؟
راستش دیگر دل و جان کار کردن را نداشتم. گاهی به من نقش های دست چندم پیشنهاد می شد و همین باعث می شد به من بر بخورد! به همین خاطر قبول نمی کردم. در اکران های شخصی شرکت نمی کردم و مصاحبه نمی کردم. اصلاً انگار با خودم لج کرده بودم. البته تأثیر بسیار خوبی هم این پرسشها در زندگی شخصی ام گذاشت و این بود که یک روحیه مقاوم به من داده شد؛ شبیه یک پوست انداختن.

واکنش خانواده چگونه بود؟
خب طبیعتاً خانواده ام خوشحال نبودند ولی هر لحظه درکنارم بودند. برایم جالب بود هرجا می رفتم همچنان با مجیددلبندم مرا می شناختند و سؤال می کردند که آیا دیگر کار نمی کنم. شاید بدتر از همه چیز این بود که آن وقت به من گفته بودند به کسی نگو ممنوع الکاری و همین تحمل شرایط را برایم سخت تر می کرد.

این آخرهای چطور؟
این روزها در پیشنهاداتی که می شد بعضاً مشکلاتی بود که مثلاً می درخواست کردند از دستمزد من کم کنند و من حاضر به این کار نمی شدم.

پس باتوجه به شرایط شما بعضی دنبال سوءاستفاده بودند؟
عملاً پیش می آمد ولی هرگز من دیالوگی در این زمینه از کسی نشنیدم.

من متوجهم هنگامی که شما دور می شوی جهت شروع دوباره باید وقت بگذاری تا دوباره توانایی هایت ثابت شود.

این مسأله توانی دارد و آن این است که مثلاً دستمزد کمتری بگیری تا دوباره دیده شوی.

شرایط امروزتان خوب است؟
من درسریال هاتف نقشی بسیارخوب داشتم. نقش مهم کار مثل ریحانه و طلسم شدگان روی دوش شخصیت من بود. آسپرین در شبکه نمایش خانگی هم به همین شکل بود.

نقشی متفاوت بود که آن قدر حرکات صورتم را کنترل کرده بودم که بعضی در صفحه شخصی ام کامنت گذاشته بودند فلانی چون صورتش را بوتاکس کرده تکان نمی خورد! درصورتی که آن قدر خنثی بودن صورت برایم مهم بود این اتفاق افتاده بود و این کامنت ها نشان داد من موفق شده است ام.

فضای مجازی این روزها جهت بازیگران نقشی فراتر از یک سرگرمی را دارد! شما چه فکری برایش دارید؟!
دراینستاگرام خیلی کم کارم. این کم کار بودن خوب نیست. شغلم بازیگری است و باید دیده شوم. ولی به هرقیمتی حاضر نیستم دیده شوم.

اهل حاشیه ساختن از زندگی شخصی ام نیستم. این اخلاق من است و به هرشکلی دیده شدن را دوست ندارم.

از طریق پیجم امکان درآمدزایی بسیاری داشتم و همین الان هم پیشنهادات تبلیغاتی را بررسی می کنم.

برخی از طریق همین صفحات دیده می شوند!
باور کنید من به خاطر دیده شدن نه ولی جهت کسب درآمد به این کارها فکر می کنم. مردم فکر می کنند هنرپیشه ها درآمد آن چنانی دارند.

اگر مشغول باشند دستمزدشان خوب است ولی به همان اندازه خرجشان هم بالاست. من به درآمد همسرم کاری ندارم.

منی که از جوانی کار کرده ام و مستقل بوده ام دوست ندارم به همسرم بگویم به من پول بده!

پس درحوزه برندینگ هم کار می کنید؟
اتفاقاً اخیراً کار جهت برندی که حوزه بسیار گسترده ای داشت، پیشنهاد شد. چندنفر از دیگر همکارانم هم با این برند همکاری کردند ولی هنگامی که خودم محصولشان را استفاده کردم؛ دیدم کیفیت خوبی ندارد. همین باعث شد وجدانم اجازه همکاری با آ نها را ندهد.

باتوجه به این که اخیراً فرزندتان متولد شده،

آیا برنامه ای جهت کار دارید؟
بله ان شاءالله حتماً! به خاطر فرزندم هم که شده است باید لجبازی با خودم را کنار بگذارم.

فکر می کنم فرزندم که شش ماهه شود بتوانم بازهم بازی کنم. جالب است از هنگامی که که فرزندم به دنیا آمده هست، پیشنهادات بسیار خوبی ارائه شده است ولی امکانش را فعلاً ندارم.

یکی از نخستین قربانیان انتشار تصویرهای شخصی در کشور هستم / قشنگ بروفه

واژه های کلیدی: ممنوع | بازیگری | بازیگری | زیبا بروفه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog