بالا بردن استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی

بالا بردن: استخر فرزند کرمان استخر ذخیره کشاورزی 15500 فرزند ماهی ریگان

گت بلاگز آذربایجان شرقی توجه رسانه ملی بر جذابیت و محتوای برنامه سازی مناسبت های خاص

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اذربایجان شرقی توجه به جذابیت و محتوای برنامه سازی مناسبت های خاص را از اولویتهای رسانه ملی خواند.

توجه رسانه ملی بر جذابیت و محتوای برنامه سازی مناسبت های خاص

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ لطیفی امروز در نشست اعضای کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت 14 و 15 خرداد ، روزجهانی قدس و 7 تیر و اصحاب رسانه در تبریز با اشاره به اهمیت مناسبت های پیش رو و لزوم پرداخت خاص و بهتر به این مناسبت ها، از اصحاب رسانه خواست در این زمینه مشاور فکری و کمکی رسانه ملی باشند.

مسئول کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت 14 و 15 خرداد ، روزجهانی قدس و 7 تیر در آذربایجان شرقی دوری از جناح بازی و حرکت در مسیر اهداف انقلاب ، جریان سازی مطبوعات و صدا وسیما و نیز همکاری بهتر دستگاههای متفاوت جهت برطرف پرسشها برنامه سازی را از دیگر ضروریات و خواسته های این کمیته عنوان کرد.
در این نشست مدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز ، با اشاره به این که بزرگداشت 14 و 15 خرداد، بزرگداشت اندیشه ها و اهداف یک رهبری بی بدیل و مرجعیت دینی است افزود : باید تلاش کنیم این مراسم باشکوه تر و متفاوت تر از مجالس دیگر برگزار شود.
حجت الاسلام تقی زاده افزود : بازخوانی اندیشه ها و آرزوی بزرگ های امام ، معرفی امام به عنوان یکی از محورهای زیاد کردن وحدت، تامل در ولایت فقیه، تحلیل حضور پرشور مردم در استقبال و بدرقه امام ، توجه خاص به نقش 15 خرداد و شهدای آن در پیروزی انقلاب و توجه به روز قدس و برگزاری باشکوهتر آن به عنوان مسئله اسلام نه حماس ، از رویکردهای مهم راجع به این مناسبت هاست.
انتهای پیام/خ

واژه های کلیدی: انقلاب | برنامه | رسانه ملی | بزرگداشت | رسانه ملی | جذابیت | محتوای برنامه سازی | مدیرکل صداوسیما

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog